• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۱.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نفوذ کاذب نرخ گذاری ها به بازه ی مقاومت ۹۷.۶۰-۹۷.۵۰ نموداری، با افت مابع دشان تا سطوح ۹۶.۷۵-۹۶.۶۵ همراه گردید. شکست آتی این بازه ی پشتیبانی به افت مابعد نرخ دلار تا سطوح ۹۶.۱۰-۹۶.۰۰ نموداری خواهد انجامید. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۸۵، می توان با از سر گیری تحکیمات ارزی دلار مواجه شد.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، افت نرخ نوسانات ارزی دلار را به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نفوذ کاذب نرخ گذاری ها به بازه ی پشتیبانی ۱.۱۲۱۵-۱.۱۲۰۰ نموداری، به افت نرخی یورو تا سطح مینیموم ۲۰ ماهه ی نرخ گذاری ها انجامید. تحکیمات فعلی نرخ گذاری ها می تواند تا مقاومت ۱.۱۲۵۰ نموداری همراه گردد. با توجه به آینه ای و تکنیکی بودن این سطح - تنها عامل افول آتی نرخ گذاری ها - مخدوش شن شرایط اقتصادی اروپا، به شمار می رود.

افت آتی نرخ دلار نیز، تحکیمات آتی نرخ گذاری های این جفت ارزی را به همراه خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست آتی بازه ی مقاومت ۱.۳۰۱۵-۱.۳۰۰۰ نموداری می تواند افزایش مابعد نرخ پوند تا سطح ۱.۳۰۹۰ را به دنبال داشته باشد. با توجه به افول نرخی دلار با احتمال ادامه یابی افزایش تصحیحاتی نرخ گذاری های این جفت ارزی رو به رو می باشیم. شکت آتی پشتیبانی ۱.۲۹۲۰ نموداری، افت مابعد پوند تا سطوح ۱.۲۸۴۰-۱.۲۸۳۰ را به همراه خواهد داشت.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا و آمریکا، نرخ نوسانات ارزی پوند - دلار را، ‌کاهش خواهد داد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود شکست اخیر سطح ۱۱۱.۴۰، نرخ گذاری ها بر فراز پشتیبانی ۱۱۰.۸۰ تحکیم یافته اند. شکست این سطح می تواند افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۱۰.۳۰ و حتی ۱۰۸.۷۰-۱۰۸.۳۵ نموداری را نیز، به همراه داشته باشد.

تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۱۱.۴۰،‌ با ادامه یابی رشد نرخی دلار، تا سطوح ۱۱۲.۶۰-۱۱۲.۳۰ نموداری، همراه خواهد گردید. با توجه به تحکیمات کلی نرخ گذاری ها، کاهش های در پیش رو تصحیحاتی جلوه خواهند نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.