• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسانات نرخی به تاریخ ۰۱.۰۳.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

شکست بازه ی مقاومت ۹۶.۱۰-۹۶.۰۰ نموداری، قوه ی تجاری خریداران را کاهش داده. همواره با احتمال از سر گیری افت نرخی دلار در طی اجرای جلسات معاملاتی امروز رو به رو می باشیم. همراه با شکست سطح پشتیبانی ۹۵.۵۰ نموداری، می توان با از سر گیری این افت نرخی مواجه شد. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۵.۵۰ نموداری، می توان با ادامه یابی تحکیمات نرخی دلار رو به رو بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطوح مقاومت ۱.۱۴۱۵-۱.۱۴۰۰ نموداری، با افول مابعد نرخ گذاری ها تا سطح پشتیبانی ۱.۱۳۷۰ نموداری همراه گردید. ادامه یابی افت نرخی در صورت افزایش به زود نرخ تورم کماکان بعید به نظر می رسد. اما در صورت منفی رقم خوردن آمار امروز بهای مصرف کننده ی آلمان، نرخ گذاری های یورو تحت فشار قرار خواهند گرفت. چنین امری منجر به شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۶۰ خواهد گردید.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

همراه با تست سطح مقاومت ۱.۳۳۰۰ نموداری با انعکاس گرایشی و افت نرخ گذاری ها تا سطح پشتیبانی ۱.۳۲۳۵ نموداری،مواجه خواهیم شد. افت آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۱.۳۲۰۰ نموداری ادامه یابد. تا قبل از شکست این سطح پشتیبانی اکثر افت های نرخی تصحیحاتی خواهند بود. منفی رقم خوردن آمار امروز کسب و کار صنعتی بریتانیا - نرخ گذاری های پوند را تحت فشار قرار خواهد داد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

افزایش شدید شاخص کسب و کار صنعتی چین، سطح تقاضای دارایی های محافظتی (ین ژاپن) را کاهش داده و هموراه با تحکیمات نرخی این جفت ارزی مواجه شده ایم. علاوه بر این، تحکیمات ارزی دلار، دلیل دیگر تحکیمات نرخی این جفت ارزی به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.