• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۷.۰۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

شکست پشتیبانی ۹۶.۱۰-۹۶.۰۰ نموداری بر احتمال ادامه یابی افت آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۹۴.۹۰ می افزاید. همراه با شکست به زود بازه ی پشتیبانی ۹۵.۵۵-۹۵.۵۰، می توان با ادامه یابی افول شدید نرخ این دارایی تا سطح یاد شده برخورد نمود. در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز مقاومت ۹۶.۳۰ نموداری، از احتمال شکل گیری چنین افتی کاسته خواهد شد. و همراه با شکست به زود سطح ۹۶.۱۰ نموداری می توان با دستیابی آتی نرخ گذاری ها به مقاومت یاد شده نیز، مواجه شد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

شکست سطح مقاومت ۱.۱۳۷۰ نموداری، با افت موقت سطح تقاضای یورو همراه گردید. اما همراه با شکست آتی سطح مقاومت ۱.۱۴۱۵ نموداری می توان با ادامه یابی افزایش کلی نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۴۵۰ نموداری نیز، برخورد نمود. و عامل ادامه یابی رشد نرخی این جفت ارزی، به تضعیف یابی آتی دلار بستگی خواهد داشت.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

همراه با تحکیم یابی آتی نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱.۳۲۰۰ نموداری، می توان با ادامه یابی رشد کلی نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۳۳۰۰ نموداری نیز، برخورد نمود. در صورت شکست سطح یاد شده با ادامه یابی تحکیمات ارزی پوند، تا سطح ۱.۳۴۵۰ نموداری مواجه خواهیم شد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تضعیف یابی دلار ایالات متحده، سطح تقاضای این جفت ارزی کاهش نیافته است. همراه با شکست سطح پشتیبانی ۱۱۰.۳۰ نموداری می توان با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطح ۱۰۹.۶۰ و حتی ۱۰۸.۷۰-۱۰۸.۳۵ نموداری نیز،‌ مواجه شد. تنها عامل از سر گیری رشد نرخی دوباره ی دلار، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطوح ۱۰۸.۹۰-۱۰۸.۸۰ نموداری، به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.