• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۸.۰۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ دلار در پی تست استقامتی سطوح مقاومت ۹۷.۰۵-۹۶.۹۵ نموداری، افت نموده و بر فراز سطح پشتیبانی ۹۶.۰۰ استحکام یافت. در صورت شکست بازه ی پشتیبانی۹۶.۴۵-۹۶.۴۰ نموداری می توان با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۹۶.۱۵ برخورد نمود. تا قبل از شکل گیری چنین افتی می توان با ادامه یابی رشد کلی نرخ گذاری ها تا سطح ۹۷.۰۰ نموداری رو به رو بود.

به دلیل تعطیلات امروز آمریکا با فقدان پیش زمینه ی خبری ایالات متحده و افت نرخ نوسانات امروز دلار، رو به رو خواهیم بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۳۰۰ نموداری استحکام یافته اند. شکست این سطح با افول مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۱۲۸۵ نموداری همراه خواهد گردید. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطوح ۱.۱۳۶۰-۱.۱۳۴۵ نموداری، می توان با شکل گیری چنین افتی برخورد نمود.

با توجه به فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا و اروپا می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو - دلار، رو به رو بود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها همواره بر فراز بازه ی نرخی ۱.۲۸۳۰-۱.۲۸۳۰ نموداری استحکام یافته اند. با توجه به کاهش سطح تقاضای پوند، فعلا با احتمال شکل گیری افول تصحیحاتی (موقت) نرخ گذاری ها مواجه می باشیم. شکسته شدن سطوح پشتیبانی یاد شده می تواند با افول مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۳۰۱۰-۱.۳۰۰۰ نیز،‌ همراه گردد. این افت می تواند تا سطح ۱.۲۷۰۰ نیز ادامه یابد.

 جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

سطح پشتیبانی ۱۱۰.۳۰ نموداری شکسته شده. رشد آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۱۱۱.۴۰ نموداری ادامه یابد. در صورت شکسته شدن سطح پشتیبانی یاد شده می توان با ادامه یابی افت نرخی دلار تا سطوح ۱۰۹.۶۰ و حتی ۱۰۸.۵۰ نموداری برخورد نمود. گرایش کلی نرخ گذاری ها افزایشی بوده اما نرخ نوسانات ارزی امروز دلار، افزایش نخواهد یافت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.