• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۱۳.۰۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

بر فراز سطح پشتیبانی ۹۶.۴۰ نموداری با تحکیم یابی نرخ دلار برخورد نمودیم. این سطح به موازات سطح تصحیحاتی ٪۲۳.۶ شبکه ی فیبوناچی استقرار داشته. علاوه بر این، همواره با فشردگی نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۹۶.۴۵-۹۶.۱۵ نموداری رو به رو می باشیم. در این بین با کاهش یابی قوه ی تجاری فروشندگان نیز مواجه می باشیم. تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۹۶.۱۵ با ادامه یابی گرایش افزایشی (کلی) رو به رو خواهیم بود. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۹۶.۶۰ نموداری می توان با تقویت یابی گرایش افزایشی برخورد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۳۲۰ نموداری استحکام یافته اند. شکست این سطح می تواند با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۲۷۰ و حتی ۱.۱۲۱۵ نموداری، همراه گردد. تحکیمات تصحیحاتی نرخ گذاری ها در طی اجرای معاملات امروز این جفت ارزی می تواند تا سطوح مقاومت ۱.۱۳۵۰-۱.۱۳۲۴ نموداری همراه گردد. این بازه ی مقاومتی با سطح تصحیحاتی ٪۳۸.۲ شبکه ی فیبوناچی ترسیم شده طبق آخرین ضربان نرخی، تطبیق داشته و همین امر نیز، بر احتمال انعکاس اتی نرخ گذاری ها از این سطوح می افزاید. در این بین، با توجه به اتمام یابی پتانسیل افزایشی نرخ گذاری ها فعلا از بازگشایی  معاملات خرید این جفت ارزی پرهیز می نماییم.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

فشردگی نرخ گذاری ها در چهارچوب کانال افقی ۱.۲۸۴۰-۱.۲۸۳۰ نموداری، قوه ی تجاری خریداران را کاهش داده و همواره با احتمال شکست آتی سطح مقاومت ۱.۲۹۰۰ نموداری نیز، مواجه می باشیم. در صورت شکست پشتیبانی ۱.۲۸۸۵ نموداری با افت آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۲۷۹۰ و حتی بازه ی نرخی ۱.۲۷۱۰-۱.۲۷۰۰ نموداری نیز، برخورد خواهیم نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تضعیف یابی دلار، نرخ گذاری های این جفت ارزی بر فراز سطح ۱۱۰.۳۰ نموداری، استحکام یافته اند. تا قبل از شکست این سطح می توان با ادامه یابی گرایش افزایشی رو به ور بود. این افزایش می تواند تا سطح ۱۱۰.۸۰ نموداری ادامه یابد. اما اصابت آتی نرخ گذاری ها با سطح ۱۱۱.۴۰ نموداری می تواند با افت مابعد نرخ دلار - ین همراه گردد. شکست آتی سطح پشتیبانی ۱۱۰.۳۰ نموداری و همچنین افت مابعد نرخی گذاری ها تا سطوح ۱۰۹.۶۰ و حتی ۱۰۸.۷۰ نموداری را، به دنبال خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.