• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۲.۰۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بازه ی مقاومتی ۹۶.۶۰-۹۶.۵۰ نموداری را شکسته اند. همین امر نیز قوه ی تجاری خریداران را تقویت نموده. تحکیمات آتی نرخ دلار می تواند با رشد مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۹۷.۵۰-۹۷.۴۰ نموداری، همراه گردد. نزدیک ترین پشتیبانی - سطح ۹۶.۶۰ نموداری به شمار می رود. در این بین می توان با افت تصحیحاتی نرخ گذاری ها حتی تا سطح ۹۶.۳۰ نموداری نیز، مواجه شد. چرا که سطح تصحیحاتی ٪۲۳.۶ شبکه ی فیبوناچی که طبق آخرین ضربان نرخی ترسیم نموده ایم با سطح ۹۶.۴۰ نموداری هم سطح می باشد. تنها در صورت شکست سطح پشتیبانی موضعی جلسات معاملاتی امروز می توان با افت دوباره ی نرخ گذاری ها برخورد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح پشتیبانی ۱.۱۲۷۰ نموداری همواره شکسته شده است. به همین دلیل نیز فعلا از بازگشایی معاملات فروش یورو پرهیز می نماییم. شکست سطح پشتیبانی یاد شده می تواند  با ادامه یابی افت نرخی یورو تا سطح ۱.۱۲۱۵ همراه گردد. تنها در صورت  تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۱۳۰۰-۱.۱۲۹۰ نموداری، می توان با از سر گیری دوباره ی نرخ گذاری ها مواجه شد. تحکیمات آتی نرخ گذاری ها می توانند تا سطوح ۱.۱۳۰۰، ۱.۱۳۳۰ و حتی ۱.۱۳۵۰ نموداری نیز، ادامه یابند.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

در پی افت نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱.۲۸۴۰-۱.۲۸۳۰ نموداری، با افزایش دوباره ی سطح تقاضای پوند برخورد نمودیم. شکست سطح مقاومت ۱.۲۸۹۰ نموداری می تواند با رشد آتی نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۲۹۴۵-۱.۲۹۴۰ نموداری همراه گردد. تا قبل از بروز تحکیمات نرخی می توان با ادامه یابی افول ارزی پوند تا سطح پشتیبانی ۱.۲۸۳۰ نموداری، برخورد نمود. شکست این سطح می تواند با افت مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۲۷۳۰ و حتی ۱.۲۷۰۰ نموداری نیز، همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات نرخی دلار افزایش نرخ گذاری های این جفت ارزی تا سطح ۱۱۰.۳۰ نموداری را، به دنبال داشته. اما هم اکنون با کاهش یابی سطح تقاضای دلار رو به رو می باشیم. تحکیمات نرخی می توانند تا سطوح ۱۱۰.۸۰ و حتی ۱۱۱.۴۰ نموداری، ادامه یابند. تنها عامل از سر گیری افول نرخی دلار - ین، شکست سطح پشتیبانی ۱۱۰.۳۰ به شمار می رود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.