• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۶.۰۲.۱۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها مقاومت هدفی ۹۵.۸۰ را، رد نموده اند. افزایش فعلی نرخ دلار می تواند تا سطوح ۹۶.۰۵-۹۶.۰۰ نموداری ادامه یابد. در این بین با احتمال بروز نشست های تصحیحاتی (موقت) نرخ گذاری ها در راه دستیابی به این ماکسیموم ها نیز، رو به رو می باشیم. این نشست تصحیحاتی می تواند تا بازه ی پشتیبانی ۹۶.۰۵-۹۶.۰۰ نموداری ادامه یابد.

نزدیک ترین محدوده ی پشتیبانی، شامل سطوح ۹۵.۷۶-۹۵.۷۳ می باشد.

 جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح پشتیبانی ۱.۱۳۷۵ نموداری تحکیم یافته اند. به همین دلیل نیز فعلا از بازگشایی معاملات فروش یورو اجتناب می ورزیم. در این بین با احتمال شکل گیری افزایش تصحیحاتی (موقت) نرخ گذاری ها تا سطوح مقاومت ۱.۱۴۰۵-۱.۱۴۰۰ نموداری نیز، رو به رو می باشیم. اما از سر گیری رشد دوباره ی نرخ گذاری ها تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۴۱۵ نموداری امکان پذیر به نظر خواهد رسید.

افت آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح ۱.۱۳۴۵ و حتی بازه ی پشتیبانی ۱.۱۳۰۰-۱.۱۲۹۰ نموداری نیز، ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکست بازه ی پشتیبانی ۱.۳۰۱۲-۱.۳۰۰۰ نموداری بر قوه ی تجاری فروشندگان افزوده است. چرا که همراه با بازگشایی جلسات معاملاتی امروز اروپا، با افزایش دوباره ی سطح تقاضای دلار برخورد نمودیم. بروز چنین امری نرخ گذاری های این جفت ارزی را،‌ تحت فشار قرار خواهد داد. افول آتی نرخ گذاری ها می تواند تا سطح پشتیبانی ۱.۲۸۹۰ نموداری نیز، ادامه یابد. تنها عامل توقف یابی افت فعلی پوند، تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز مقاومت ۱.۲۹۶۰ نموداری به شمار می رود. چرا که نفوذ آتی این سطح در آینده می تواند کاذب رقم خورده و افت دوباره ی نرخ گذاری ها را، به دنبال داشته باشد. نزدیک ترین بازه ی پشتیبانی موجود، شامل سطوح ۱.۲۸۴۰-۱.۲۸۳۰ نموداری می باشد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

با وجود تحکیمات اخیر دلار، با عدم افزایش یابی سطح تقاضای این جفت ارزی رو به رو می باشیم. همین امر نیز، بر ابهام شرایط فعلی بازار می افزاید. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح مقاومت ۱۱۰.۰۰ نموداری، می توان با از سر گیری گرایش افزایشی نرخ گذاری ها و دست یابی شان به سطوح مقاومت ۱۰۹.۱۵ و حتی ۱۰۸.۷۰ نموداری، مواجه شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.