• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۰۵.۰۲.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز سطح پشتیبانی ۹۵.۵۰ نموداری استحکام یافته اند. اما تحت فشار مقاومت ۹۵.۶۵ نموداری با کاهش یابی سطح تقاضای دلار مواجه می باشیم و تا قبل از شکست سطح پشتیبانی ۹۵.۵۰ می توان با ادامه یابی آتی نرخ دلار نیز رو به رو بود. منفی رقم خوردن آمار آتی کسب و کار خدماتی اروپا، بر احتمال ادامه یابی این افزایش نرخی خواهد افزود. اما به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری امروز، با کاهش کلی نرخ نوسانات ارزی بازار فارکس نیز، رو به رو می باشیم.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

فشردگی نرخ گذاری ها تحت فشار سطح آینه ای ۱.۱۴۲۸ نموداری، قوه ی تجاری فروشندگان یورو را افزایش داده و تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۴۳۸ نموداری می توانیم با تقویت یابی دوباره ی خریداران این جفت ارزی برخورد نمود. کاهش های نرخی فعلی یورو می تواند تا سطوح ۱.۱۴۰۰ و حتی ۱.۱۳۷۵ نموداری نیز، ادامه یابد.

بدین ترتیب که همراه با شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۵۰ نموداری با ادامه یابی افت نرخی این جفت ارزی تا سطوح ۱.۱۲۸۵-۱.۱۳۰۰ نموداری نیز، برخورد خواهیم نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

عدم تحکیم یابی نرخ آتی پوند بر فراز سطح مقاومت ۱.۳۰۴۵ نموداری، بر احتمال ادامه یابی گرایش نزولی نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۳۰۱۰ و حتی ۱.۲۹۴۵ نموداری نیز، خواهد افزود. تنها عامل از سر گیری دوباره ی تحکیمات نرخی پوند، شکست آتی سطح مقاومت ۱.۳۱۰۰ نموداری به شمار می رود. اما در صورت منفی رقم خوردن آمار امروز کسب و کار خدماتی بریتانیا، می توان با افت مابعد نرخ پوند نیز، برخورد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات فعلی دلار نرخ گذاری های این جفت ارزی را تقویت نموده و همواره با احتمال ادامه یابی افزایش نرخی دلار - ین تا سطوح ۱۱۰.۳۰ و حتی ۱۱۱.۴۰ نموداری نیز، رو به رو می باشیم. تا قبل از شکست پشتیبانی ۱۰۹.۷۰ نموداری با ادامه یابی افزایش نرخی این جفت ارزی رو به رو خواهیم بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.