• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۲.۰۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

بر فراز سطح ۹۶.۰۰ با کاهش یابی سطح تقاضای دلار برخورد نموده ایم. ادامه یابی تحکیمات نرخی تا بازه ی ۹۶.۶۰-۹۶.۵۰ نموداری، امکان پذیر بوده و بروز چنین افزایشی به شکست سطوح مقاومت ۹۶.۱۵ و ۹۶.۳۰ نموداری، بستگی خواهد داشت. انعکاس یابی نرخ گذاری ها از سطوح مقاومت یاد شده می تواند با افول مابعد دلار تا سطوح پشتیبانی ۹۵.۸۵-۹۵.۷۵ نموداری نیز، همراه گردد.  تا قبل از شکست این بازه ی پشتیبانی می توان با ادامه یابی تحکیمات نرخی دلار رو به رو بود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

سطح ۱.۱۳۴۵ نموداری شکسته شده و هم اکنون با احتمال افول نرخ یورو تا سطوح ۱.۱۳۱۰-۱.۱۳۰۰ نموداری نیز، رو به رو هستیم. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۳۸۰، افت نرخی این جفت ارزی متوقف خواهد گردید. اما تقویت یابی میان مدت خریداران یورو تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱.۱۴۱۰-۱.۱۴۰۰ نموداری، امکان پذیر جلوه خواهد نمود. تا قبل از بروز این تحکیمات می توان با افت آتی نرخ یورو - دلار، تا سطوح ۱.۱۳۰۰ و حتی ۱.۱۲۷۰ نیز، برخورد نمود.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۸۴۰ نموداری تحکیم یافته اند و همواره با تست استقامتی سطح ۱.۲۹۰۰ نیز مواجه می باشیم. بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱.۲۸۵۵ می تواند با تشدید یابی گرایش نزولی همراه گردد. اما تا قبل از شکست این پشتیبانی می توان با تحکیمات نرخی پوند، رو به رو بود.

 جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱۰۹.۳۵-۱۰۹.۳۰ نموداری استحکام یافته اند. اما با احتمال افول موقت نرخ دلار، تا بازه ی ۱۰۹.۱۰-۱۰۹.۰۵ نیز، مواجه می باشیم. تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۰۹.۷۰ نموداری، رشد آتی نرخ گذاری ها تا بازه ی ۱۱۰.۳۰-۱۱۰.۱۰ را، به همراه خواهد داشت. تا قبل از شکست پشتیبانی ۱۰۹.۰۰ می توان با ادامه یابی این افزایش نرخی، تا سطح ۱۱۱.۴۰ نموداری رو به رو بود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.