• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۲۱.۰۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

سطح مقاومت ۹۶.۰۰ همواره تست شده و هم اکنون با بازگشت دوباره ی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۹۵.۸۰-۹۵.۷۵ نموداری رو به رو می باشیم. تا قبل از شکست این بازه ی نرخی می توان با از سر گیری گرایش افزایشی دلار برخورد نمود. افت آتی نرخ گذاری ها به شکست پشتیبانی ۹۵.۶۰ بستگی داشته و در صورت بروز می تواند تا بازه ی ۹۶.۱۵ و ۹۶.۳۰ نموداری نیز، افول نماید.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تحکیمات ارزی دلار، افت نرخی یورو را به دنبال داشته و شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۷۵ نموداری، با افزایش دوباره ی سطح تقاضای یورو همراه گردیده. همواره با احتمال از سر گیری گرایش افزایشی مواجه می باشیم. تا قبل از تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۴۱۰ نموداری، با ادامه یابی گرایش نزولی رو به رو خواهیم بود.

به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری امروز اروپا، و سالروز مارتین لوتر کینگ در ایالات متحده، می توان با کاهش یابی نرخ نوسانات ارزی یورو- دلار مواجه شد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

در پی تست استقامتی سطح هیجانی ۱.۳۰۰۰ نموداری، با افت نرخ گذاری ها تا پشتیبانی ۱.۲۸۵۰ نموداری مواجه شدیم. چرا که سطح هیجانی یاد شده به موازات خط ترند کاهشی نمودار D1 استقرار داشت. افت فعلی می تواند تا بازه ی ۱.۲۸۹۵-۱.۲۸۸۵ نموداری نیز، ادامه یابد. افول شدید نرخ پوند تنها در صورت شکست بازه ی ۱.۲۸۵۰-۱.۲۸۲۰ نموداری، امکان پذیر خواهد بود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار، نرخ گذاری های این جفت ارزی را ارتقا داده و همواره با کاهش یابی سطح تقاضای این جفت ارزی مواجه می باشیم. شکست آتی سطوح مقاومت ۱۱۰.۲۰-۱۱۰.۱۰ نموداری با رشد مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱۰۹.۳۰ همراه خواهد گردید. تحکیمات مابعد بر فراز سطوح ۱۰۹.۷۵-۱۰۹.۷۰ نموداری با رشد آتی نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۱۰.۲۰-۱۱۰.۱۰ همراه خواهد گردید.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.