• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۴.۱۲.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها به بازه ی ۹۷.۰۰ بازگشتند. افزایش آتی نرخ گذاری های دلار، افت نرخی یورو را، به دنبال خواهد داشت. انتشارات آمار امروز کسب و کار تولیداتی و خدماتی اتحادیه ی اروپا، افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو - دلار را، به دنبال خواهند داشت. در صورت منفی رقم خوردن این آمار می توان با تحکیمات ارزی دلار، برخورد نمود. شکست مقاومت ۹۷.۵۰ نموداری با ادامه یابی افزایش نرخی دلار تا سطوح ۹۸.۴۰-۹۸.۳۰ همراه خواهد گردید. احتمال بروز چنین افزایشی تا قبل از شکست پشتیبانی ۹۶.۸۰ نموداری امکان پذیر جلوه می نماید.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

نرخ نوسانات ارزی در حال کاهش یابی است و بروز چنین امری بر ابهام شرایط بازار می افزاید. در حال حاضر با احتمال شکل گیری جهش نرخی یورو - دلار مواجه می باشیم. شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۰۰ نموداری، گرایش نزولی را تقویت خواهد نمود. اما تا قبل از این افت نرخی می بایست در انتظار شکست سطح پشتیبانی ۱.۲۶۷۰ نموداری بنشست.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شکسته شدن سطح پشتیبانی ۱.۲۶۰۰ می تواند افت نرخی پوند تا مینیموم های سال جاری اش را، به دنبال داشته باشد. چرا که نتایج نشست برکسیت همواره منفی می باشند. اتحادیه ی اروپا تمایلی به ادامه بخشیدن به نشست برکسیت نداشته و حاضر به امضای آخرین قرارداد نامه می باشد. اما مقامات بریتانیایی هنوز دست به اقدامات لازم برای امضای این قرارداد نامه نبرده اند. خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا بدون موافقی متقابل طرفین، نرخ گذاری های پوند را، تحت فشار قرا خواهد داد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تحکیمات ارزی دلار ایالات متحده، تست استقامتی بازه ی مقاومت ۱۱۳.۷۰-۱۱۳.۶۰ نموداری را، به دنبال داشته و شکست این بازه افزایش مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱۱۴.۱۰-۱۱۴.۰۰ و حتی ۱۱۴.۵۰ نموداری را، به دنبال خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.