• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۱۱.۱۲.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

افت شدید نرخ گذاری های جفت ارزی GBP/USD تحکیمات ارزی دلار را به دنبال داشته. همواره با تست استقامتی مقاومت ۹۷.۲۰ نموداری مواجه می باشیم. شکست این سطح می تواند با دستیابی نرخ گذاری ها به سطوح ۹۷.۴۰ و حتی ۹۷.۵۰ نیز، همراه گردد.

در صورت شکست بازه ی پشتیبانی ۹۷.۰۰-۹۶.۹۸ نموداری، می توان با افت آتی نرخ گذاری ها تا سطوح ۹۶.۸۵ و حتی ۹۶.۵۰ نموداری نیز، برخورد نمود.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

در صورت شکست سطح پشتیبانی ۱.۱۳۷۰ نموداری، با ادامه یابی افت نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۳۰۰-۱.۱۳۱۰ نموداری مواجه خواهیم شد. چرا که نرخ گذاری ها هنوز در چهارچوب کانال افقی ۱.۱۴۴۵-۱.۱۳۰۰ نموداری سیر می نمایند.

وخیم تر شدن شرایط فرانسه، عدم ارسال یابی بودجه ی ایتالیا و توافق طرفین نشست برکسیت - افت آتی یورو را، به دنبال خواهد داشت. در این بین یکی دیگر از عوامل افت امروزی نرخ گذاری ها - منفی رقم خوردن آمار دانشکده ی ZEW آلمان، به شمار می آید.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نخست وزیر بریتانیا، ترزا می به تعویق نشست آتی برکسیت تا تاریخی نامعلوم دست برد و همین امر نیز، عامل اصلی فرو ریزی قیمت پوند استرلینگ به شمار می رود.

تا قبل از بازگشت نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۲۶۰۰ نموداری، می توان با ادامه یابی گرایش نزولی نرخ گذاری ها رو به رو بود. همواره با احتمال خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا، بدون هیچ گونه موافقتی بین طرفین نشست برکسیت، مواجه هستیم و تنها در صورت شکل گیری اصلاحات در پارلمان بریتانیا می توان با تغییر یابی نتایج نشت برکسیت برخورد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

رشد نرخی دلار، تحکیمات نرخ این جفت ارزی تا سطح ۱۱۳.۰۰ را، به دنبال داشته. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۱۱۳.۷۰-۱۱۳.۶۰ نموداری، می توان با ادامه یابی گرایش افزایشی نرخ گذاری ها برخورد نمود. اما در حال حاضر با احتمال افت نرخ گذاری ها تا سطح ۱۱۲.۳۰ نموداری نیز، رو به رو می باشیم.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.