• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۷.۱۲.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی نرخی ۹۶.۶۰-۹۶.۵۰ نموداری، استقرار دارند. اما همواره با کاهش یابی سطح تقاضای دلار پایین تر از سطح ۹۷.۲۰ نموداری، مواجه می باشیم. همین امر نیز، مبنی بر ابهام شرایط بازار می باشد. خروج نرخ گذاری ها از محدوده ی یاد شده، گرایش آتی نرخ گذاری های دلار را مشخص خواهد نمود.

همواره با احتمال از سر گیری گرایش نزولی مواجه می باشیم. چرا که ترند افزایشی تضعیف شده و در صورت شکست سطح پشتیبانی ۹۶.۲۵ نموداری می توان با افت مابعد نرخ گذاری ها نیز، مواجه شد.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تست استقامتی سطح مقاومت ۱.۱۴۰۰ نموداری، تضعیف ارزی یورو را به دنبال داشته. اما عدم شکسته شدن پشتیبانی ۱.۱۳۰۰ نموداری، بر شرایط مبهم بازار افزوده است. چنین افتی می تواند تا سطوح ۱.۱۲۱۵ و حتی ۱.۱۱۲۰ نموداری نیز، ادامه یابد. تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۱۴۰۰ نموداری می تواند با افزایش مابعد نرخ گذاری ها تا سطوح ۱.۱۵۰۰ و حتی ۱.۱۵۳۵ نموداری نیز، ادامه یابد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

نرخ گذاری ها بر فراز بازه ی پشتیبانی ۱.۲۷۰۰-۱.۲۶۹۰ نموداری استقرار یافته اند. سیر افقی در چهارچوب کانال افقی ۱.۲۸۴۰-۱.۱۶۹۰ نموداری ادامه دارد. همواره با مبهم بودن شرایط بازار مواجه می باشیم. احتمال افت آتی نرخ گذاری ها افزون جلوه می نماید.

عدم توافق یابی اتحادیه ی اروپا با بریتانیا در رابطه با خروج این کشور از اتحادیه، نرخ گذاری های GBP و EUR را نیز، تحت فشار قرار خواهد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

بازگشت نرخ گذاری ها به سطح ۱۱۲.۳۰ با کاهش یابی سطح تقاضای دلار همراه گردیده. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱۱۴.۰۰ نموداری می توان با ادامه یابی افزایش نرخی این جفت ارزی برخورد نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.