• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۲۳.۱۱.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری های دلار هنوز بر فراز مرز پایینی کانال افزایشی سیر می نمایند. در این بین با احتمال تشدید یابی گرایش نزولی نیز مواجه می باشیم. این افت می تواند تا بازه ی پشتیبانی ۹۵.۷۵-۹۵.۹۵ نموداری ادامه یابد. شکست این بازه بر احتمال دستیابی مابعد نرخ گذاری ها به مینیموم ۹۵.۴۵ نیز، خواهد افزود.

به دلیل فقدان پیش زمینه ی خبری و تعطیلات بانکی آمریکا، تنها عامل تغییرات آتی نرخ دلار - نتایج برکسیت و بودجه ی ایتالیا، به شمار می آید.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

با وجود عدم شکست مقاومت ۱.۱۴۱۵ نموداری، تحکیمات نرخی بر فراز خط ترند افزایشی، با رشد دوباره ی سطح تقاضای یورو همراه گردید. مثبت رقم خوردن آمار اتحادیه ی اروپا می تواند رشد نرخ گذاری های این جفت ارزی، تا سطوح ۱.۱۴۶۰ و حتی ۱.۱۵۰۰ را نیز، به دنبال داشته باشد. دیرتر می توان با فتح مقاومت ۱.۱۵۳۵ نیز، مواجه شد.

بازگشت نرخ گذاری ها پایین تر از بازه ی نرخی ۱.۱۳۷۰-۱.۱۳۶۵ نموداری می تواند توقف دوباره ی گرایش افزایشی را، به دنبال داشته باشد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

تحکیمات نرخی پوند و شکست یابی مقاومت ۱.۲۸۸۰ نموداری، با کاهش یابی سطح تقاضای این جفت ارزی همراه گردید. تنها در صورت مثبت رقم خوردن نتایج برکسیت  می توان با افزایش آتی نرخ پوند مواجه شد.

عدم بهبود یابی شرایط سیاسی منطقه افت آتی نرخ گذاری های پوند را، به دنبال خواهد داشت.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

ضعف فعلی دلار از افزایش نرخ گذاری های این جفت ارزی جلوگیری نموده. ادامه یابلی افت نرخی پایین تر از سطح ۱۱۳.۰۰ شکست مابعد پشتیبانی ۱۱۲.۳۰ و حتی ۱۱۱.۷۵ نموداری را، به دنبال خواهد داشت.

فقدان پیش زمینه ی خبری امروز آمریکا، نرخ نوسانات این جفت ارزی را، کاهش خواهد داد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.