• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های نرخی به تاریخ ۰۹.۱۱.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال افزایشی نیافته و احتمال افزایش نرخ این شاخص تنها در ماه دسامبر و در طی سال ۲۰۱۹، افزون می باشد. نرخ گذاری های دلار همواره افزایش یافته اند. علاوه بر این نرخ گذاری ها همواره از مرز پایینی کانال افزایشی فاصله گرفته اند. اولویت فعلی با خریداران در چشم انداز میان مدت می باشد. همواره با احتمال رشد آتی نرخ دلار مواجه می باشیم. احتمالات فعلی مبنی بر رشد دلار، تا سطح ۹۷.۰۰ نموداری است.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

تحکیمات ارزی دلار، نرخ گذاری های یورو را تضعیف نموده و نرخ گذاری های این جفت ارزی همواره بر فراز سطح ۱.۱۳۴۵ نموداری، مستقر شده اند. در طی اجرای جلسات معاملات امروز اروپا، می توان با کاهش یابی نرخ نوسانات یورو - دلار، برخورد نمود. مثبت رقم خوردن آمار امروز ایالات متحده، نرخ گذاری های یورو را، تحت فشار قرار خواهد نمود. به منظور فروش این جفت ارزی تا قبل از شکست مینیموم ۱.۳۰۱۰-۱.۱۳۰۰ نموداری صبر نمایید.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

قوه ی فروشندگان هنوز ضعیف می باشد. اما با احتمال افت نرخ گذاری ها پایین تر از سطح ۱.۲۹۵۵ نموداری نیز، مواجه می باشیم. عدم توافق آتی طرفین برکسیت می تواند نرخ گذاری های پوند را تحت فشار قرار نماید. در این بین، مثبت بودن بیانیه ی اخیر رئیس بانک مرکزی انگلستان در رابطه با چشم انداز مثبت برکسیت، تحکیمات شدید نرخ پوند را، به دنبال داشت. علاوه بر این در طی انتشار آمار امروز ایالات متحده، می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی پوند - دلار، برخورد نمود.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

نرخ گذاری ها تا بازه ی مقاومت ۱۱۴.۰۵-۱۱۴.۰۰ نموداری، افزایش یافته اند. ادامه یابی این روند افزایشی می تواند تست استقامتی ۱۱۴.۵۰-۱۱۴.۳۰ نموداری را، به دنبال داشته باشد. در این بین احتمال دست یابی آتی نرخ گذاری ها تا سطح ۱۱۵.۴۰-۱۱۵.۳۰ نموداری نیز، موجود می باشد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.