• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی نوسان های ارزی به تاریخ ۲۷.۰۹.۲۰۱۸

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

شاخص دلار ایالات متحده USDX

نرخ گذاری ها تا بازه ی مقاومت ۹۴.۲۵-۹۴.۱۵ نموداری ارتقا یافته اند. تنها در صورت تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز این محدوده، می توان با تغییر یابی گرایش میان مدت نرخ گذاری ها، برخورد نمود. چرا که تا قبل از بروز چنین افزایشی می توان با ادامه یابی گرایش نزولی نرخ دلار، رو به رو بود. این تحکیمات ارزی به دلیل افت نرخی یورو، شکل گرفته. چرا که بیانیه ی دیروزی سران سیستم ذخایر فدرال، مبنی بر خنثی شدن نرخ بهره، در آینده ی میان مدت بوده. اما هنوز با احتمال افزایش آتی نرخ بهره مواجه می باشیم. حتی با وجود کند شدن اخیر روند افزایشی نرخ این شاخص.

جفت ارزی یورو اتحادیه ی اروپا و دلار ایالات متحده

دلیل افت اخیر نرخ این جفت ارزی، افزایش نرخ بهره ی سیسم ذخایر نبوده، چرا که از نظر کلی وخیم شدن شرایط داخلی ایتالیا، به عنوان دلیل اصلی افت نرخ گذاری های یورو، به شمار می آید. بهبود یابی شرایط این کشور، می تواند با تحکیم یابی نرخ گذاری ها تا بازه ی نرخی ۱.۱۷۴۵-۱.۱۷۳۵ نموداری، همراه گردد. اما بحرانی تر شدن شرایط ایتالیا، می تواند با افت نرخ گذاری ها تا بازه ی نرخی ۱.۱۶۶۵-۱.۱۶۵۵ نموداری، همراه گردد.

جفت ارزی پوند استرلینگ بریتانیا و دلار ایالات متحده

شرایط کلی مبنی بر ابهام فعلی گرایش بازار می باشد. تحکیم یابی نرخ گذاری ها بر فراز سطح ۱.۳۱۹۰ نموداری، با افزایش مابعد نرخ گذاری ها تا سطح ۱.۳۳۰۰ نموداری، همراه خواهد گردید. شکست سطح پشتیبانی ۱.۳۱۰۰ می تواند با سقوط مابعد نرخ گذاری ها، تا سطوح ۱.۳۰۵۵ و حتی ۱.۲۹۸۰ نیز، همراه گردد.

جفت ارزی دلار ایالات متحده و ین ژاپن

تست استقامتی مقاومت ۱۱۳.۱۰ نموداری، با تقویت آنی فروشندگان همراه گردیده است. شکست پشتیبانی ۱۱۲.۳۵ نموداری، می تواند با کند شدن گرایش افزایشی نرخ گذاری ها،‌در چشم اندازی میان مدت همراه گردد. تا قبل از بروز چنین افتی، با احتمال تقویت یابی بیشتر فروشندگان، مواجه می باشم. افت کنونی نرخ گذاری ها نیز، به عنوان کاهش تصحیحاتی نرخ گذاری ها، به شمار می آید.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.