• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
 فاکتور های تجاری 26.06.2020

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

نرخ هفتگی بی کاری ایالات متحده دوباره بالای یک میلیون رفت

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه از افزایش درخواست های دریافت مزایای بیکاری برای چهاردهمین هفته متوالی خبر داد. این افزایش ناشی از گسترش کرونا ویروس در ایالت های جنوبی آمریکا است. هفته گذشته، بیش از 1.48 میلیون آمریکایی درخواست مزایای جدید بیکاری دادند. روز پنجشنبه، وزارت بازرگانی ایالات متحده اعلام کرد که سفارشات کالاهای بادوام بیش از حد انتظار در ماه می افزایش یافت. یعنی تا %15.8 بعد از سقوط شدید ماه آپریل. داده های نهایی تولیدات ناخالص داخلی برای سه ماهه اول سال تا %5 کاهش یافت. یک مطالعه عمومی اقتصادی آمریکا توسط CNBC نشان داد که، با وجود همه مشکلات کنونی، ترامپ هنوز هم در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از مزیت بالایی برخوردار است.

ترامپ قرنطینه در نیوجرسی را تمدید نخواهد کرد

روز چهارشنبه، دستورالعمل لازم برای گسترش محدودیت های قرنطینه در نیوجرسی، نیویورک، کانکتیکوت و همچنین در آریزونا به اجرا در آمد. اما کاخ سفید گفت که ترامپ دستور تمدید قرنطینه در نیوجرسی را نمی دهد.

ماینر ها بیت کوین های خود بیشتر از همیشه می فروشند. این می تواند یک سیگنال صعودی باشد

سقوط اخیر بیت کوین به دلیل فروش تعداد زیادی ارز رمزپایه رخ داده است که از طریق ماینر ها به صرافی ها فروخته شد. با این حال، این بدان معنا نیست که جذب سرمایه به پایان رسیده است. این نشان می دهد که با گذشت زمان، ما می توانیم با موج بعدی رشد متوسط ​​اما پایدار قیمت بیتکوین، رو به رو شویم. این کاهش را می توان به عنوان آماده سازی بازار برای رشد بیشتر قیمت دانست. بیشتر این فروش ها به صرافی های رمزارز و به مشتریانی منتقل می شوند که هنوز منتظر افزایش قیمت هستند.

صندوق بین المللی پول احتمال می دهد که موج بعدی فروش سهام بورس اتفاق خواهد افتاد

افت ناگهانی قیمت سهام و شاخص های سهام آمریکا که از روز گذشته آغاز شده بود، عصر روز گذشته به پایان رسید. اما وقتی پیش بینی صندوق بین المللی پول را در نظر می گیرید، باید به این نکته توجه داشته باشید که این فراز و نشیب ها هنوز در حاشیه اتفاق می افتد و حتی احتمال فنی کاهش مداوم در میان مدت در بورس سهام وجود دارد. بر این اساس، تا این لحظه، ممکن است دلار آمریکا تحت فشار باشد و در کانال افقی سیر کند. و همچنین قیمت دارایی های حفاظتی مانند طلا هم افزایش شدیدی نکند.

شک در مورد  Brexit

تلاش انگلیس و اتحادیه اروپا برای تمدید توافق نامه Brexit شکست خورده است. مذاکرات در طول ماه ژوئیه و حتی در ماه اوت ادامه خواهد یافت. اما مشاغل موجود در انگلستان بدترین وضعیت را دارند: برکسیت بدون معامله، و ترس خروج انگلستان از اتحادیه گمرکی اروپا بدون تفافق نامه باعث شده تا کسب و کار کالای زیادی را ذخیره سازی نماید. هر دو طرف امیدوارند که توافق برجام را زودتر از ماه اکتبر منعقد کنند، زیرا اتحادیه اروپا برای متقاعد کردن اعضای اتحادیه اروپا به زمان نیاز دارد.

از دست نده ...

-  انتشار شاخص قیمت مصارف خصوصی ایالات متحده
-  انتشار شاخص انتظارات مصرف کننده از دانشگاه میشیگان
-  انتشاراتی از بیکر هیوز ایالات متحده درمورد تعداد کل تجهیزات استخراج نفت


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.