• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ 25.03.2020

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت 09:00 GMT آلمان - شاخص تمایلات کسب و کار IFO
ساعت 09:00 GMT آلمان - شاخص وضعیت فعلی IFO
ساعت 09:00 GMT آلمان - شاخص انتظارات اقتصادی IFO

این برآورد نهایی است، بنابراین فقط در صورت تجدید نظر در داده های اولیه می توان با افزایش نرخ نوسانات ارزی یورو برخورد کرد. با توجه به تغییر چشمگیر وضعیت اقتصادی در هفته های اخیر، خطر انتشار شاخص ضعیف تر در مقایسه با آمار قبلی وجود دارد. در نتیجه در زمان انتشار انتظار می رود که یورو تضعیف شود.

ساعت 12:30 GMT ایالات متحده - تغییر در حجم سفارشات کالای بادوام
این یک گزارش ماه اخیر است، بنابراین بعید است که وضعیت واقعی اقتصاد کشور را منعکس کند. این انتشارات نمی توانند تأثیر شدیدی بر دلار داشته باشد. انتشار اطلاعات منفی به تضعیف متوسط ​​دلار کمک خواهد کرد.

ساعت 14:30 GMT ایالات متحده - داده های ذخایر نفت خام وزارت انرژی
افزایش ذخایر نفت از 4 تا 5 میلیون بشکه باعث افزایش فشار بر قیمت نفت و حفظ آنها در پایین ترین سطح فعلی می شود. با این وجود، یک کاهش غیرمنتظره در حجم این شاخص ممکن است به شکست نهاد بازار بی انجامد. در نظر گرفتن تغییر قیمت بنزین نیز مهم است، زیرا خطر افزایش تقاضا برای آن به دلیل قرنطینه در ایالات متحده وجود دارد - یک عامل مثبت برای WTI.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، با این حال تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.