• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۰۲.۰۷.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۰۸:۳۰ GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - شاخص PMI حوزه ی ساخت و ساز

عدم افزایش نرخ این شاخص از سقف ۵۰، مبنی بر وخیم بودن شرایط حوزه ی ساخت و ساز بریتانیا بوده، که تنها در صورت مثبت رقم خوردن داده های در پیش روی این شاخص - تحکیمات ارزی پوند را به دنبال خواهد داشت. نظریه ی متخصصین مبنی بر افزایش به زود سطح این آمار تا سقف ۴۹.۴ بوده، که تحکیمات ارزی پوند را به دنبال نخواهد داشت.

 

ساعت ۱۰:۳۵ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - عضو گروه FOMC، جان ویلیامز

این گزارش از درجه ی اهمیت متوسطی برخوردار می باشد. تنها در صورت ابراز بیانیه هایی مربوط به تغییرات آتی نرخ بهره ی سیستم ذخایر فدرال، با افزایش نرخ نوسانات دلار مواجه خواهیم شد.

 

ساعت ۱۳:۳۰ GMT واحد ارزی دلار کانادا - شاخص PMI حوزه ی صنایع (با حساب نوسانات فصلی)‌ از RBC

افت نرخ این شاخص، دلار کانادا را تحت فشار قرار خواهد داد. اما افت کمابیش نرخ این شاخص واحد ارزی این کشور را تحت فشار خاصی قرار نخواهد داد. مخصوصا در صورت افزایش قیمت نفت خام!

 

ساعت ۱۴:۰۵  GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - سخنرانی رئیس بانک انگلستان، مارک کارنی

این گزارش از درجه ی اهمیت متوسطی برخوردار می باشد. اما به موازات عرضه یابی این گزارش با افزایش نرخ نوسانات ارزی پوند رو به رو خواهیم شد.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.