• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۰۳.۰۶.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۰۶:۳۰ GMT واحد ارزی فرانک سوئیس - شاخص بهای مصرف کننده

تغییرات سطح این شاخص بر نرخ گذاری های فرانک تاثیرات شدیدی نمی گذارد. اما تغییرات شدید سطح این داده ها از آمار تخمین یافته - افزایش نرخ نوسانات ارزی فرانک را، به دنبال خواهد داشت.

 

ساعت ۰۸:۳۰ GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - شاخص PMI حوزه ی صنایع

افت آتی سطح داده های این شاخص، نرخ گذاری های پوند را تحت فشار قرار خواهد داد. درصورت افت سطح داده های این شاخص پایین تر از ۵۲.۰۰، می توان با تضعیف ارزی پوند رو به رو شد. مثبت رقم خوردن این آمار نیز، تحکیمات ارزی پوند را به دنبال خواهد داشت.

 

ساعت ۱۳:۳۰ GMT واحد ارزی دلار کانادا - شاخص PMI حوزه ی صنایع ( با محاسبه ی نوسانات فصلی) از RBC

تنها عامل تحکیمات ارزی دلار کانادا - افزایش شدید سطح داده های این شاخص به شمار می رود. در این بین می بایست به چگونگی تغییرات قیمت نفت نیز،‌ توجه نمود. چرا که ادامه یابی افت قیمت نفت، حتی در صورت مثبت رقم خوردن این آمار نیز، نرخ گذاری های دلار کانادا را تحت فشار قررا خواهد داد.

 

ساعت ۱۵:۰۰ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - شاخص تولیداتی ISM

این شاخص در سطح مینیموم سالانه اش مستقر بوده و در صورت ادامه یابی این روند منفی، با تضعیف بیشتر دلار نیز، برخورد خواهیم نمود.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.