• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۰۳.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۱۱:۳۰ GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - شاخص PMI خدماتی

ساعت ۱۱:۳۰ GMT واحد ارزی پوند استرلینگ بریتانیا - شاخص مشتق PMI

بهبود کلی شرایط کسب و کار بریتانیا، تحکیمات ارزی پوند را به دنبال خواهد داشت. در حالی که افت سطح داده های این دو شاخص، نرخ گذاری های این واحد ارزی را تحت فشار قرار خواهد داد. چرا که نظریه ی متخصصین مبنی بر افت به زود نرخ این دو شاخص می باشد.

 

ساعت ۱۲:۱۵ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - تغییرات سطح اشتغال ADP

این گزارش از درجه ی اهمیت متوسطی برخوردار می باشد. تنها در صورت افت سطح داده های این شاخص پایین تر از ۱۰۰ هزار عدد، با تضعیف ارزی دلار برخورد خواهیم نمود. عدم متغیر بودن داده های در پیش رو از آمار تخمین یافته، نرخ نوسانات این واحد ارزی را افزایش نخواهد داد.

 

ساعت ۱۴:۰۰ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - شاخص غیر تولیداتی ISM

افزایش ماه فوریه ی این شاخص، افت ماه مارچ سطح داده ها را، به دنبال خواهد داشت. تنها در صورت افزایش بیش از ۶۰ نقطه ای سطح داده های در پیش رو، با تحکیمات ارزی دلار مواجه خواهیم شد. 

 

ساعت ۱۴:۳۰ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - گزارش وزارت انرژی در رابطه با تغییر حجم ذخایر نفتی

افزایش آتی قیمت نفت سطح فعالیت های معاملاتی خریداران دلار را کاهش می نماید.  متاسفانه  پیش بینی های متخصصین Bloomberg در این رابطه، هنوز عرضه نیافته اند.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.