• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
ارزیابی بنیادی بازار به تاریخ ۰۱.۰۴.۲۰۱۹

تجزیه و تحلیل بازارهای مالی و کالایی

ساعت ۰۹:۰۰ GMT واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا - شاخص بهای مصرف کننده

ساعت ۰۹:۰۰ GMT واحد ارزی یورو اتحادیه ی اروپا - شاخص پایه ای بهای مصرف کننده

در طی ماه فوریه با افزایش یک درصدی سطح داده های این شاخص برخورد نمودیم. به همین خاطر تنها در صورت افزایش شدید نرخ این شاخص - با تحکیمات ارزی یورو برخورد خواهیم نمود.

 

ساعت ۱۲:۳۰ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - تغییرات حجم خرده فروشی

تغییرات ناچیز سطح داده های این شاخص، نرخ نوسانات ارزی دلار را افزایش خواهد داد. در صورت افزایش غیر منتظره ی نرخ این شاخص با افزایش نرخ نوسانات دلار برخورد خواهیم نمود.

 

ساعت ۱۳:۳۰ GMT واحد ارزی دلار کانادا - شاخص PMI حوزه ی صنایع از RBC

افت آتی سطح این شاخص - نرخ گذاری های دلار کانادا را تحت فشار قرار خواهد داد. افزون بودن سطح تولیدات صنعتی کانادا - بر احتمال رشد آتی نرخ گذاری های دلار کانادا می افزاید. چرا که افزایش بیش از ۵۰ نقطه ی نرخ این شاخص - تحکیمات ارزی دلار کانادا را به دنبال خواهد داشت.

 

ساعت ۱۴:۰۰ GMT واحد ارزی دلار ایالات متحده - شاخص تولیداتی ISM

با وجود افزایش اخیر نرخ این شاخص بیشتر از ۵۰ نقطه، هنوز با احتمال افت نرخ گذاری های دلار مواجه می باشیم. به همین دلیل نیز افت نرخ این شاخص افت ارزی دلار را به دنبال خواهد داشت.


تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.