• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 15.06.2021 10:41

یورو در جلسه معاملات امروز به واسطه داده های مثبت تولید صنعتی دیروز، همچنان در حال افزایش است و این نشان می دهد که اقتصاد در مسیر درست پیش می رود.

رشد تولید صنعتی در منطقه یورو در آوریل 0.8٪ بود که دو برابر پیش بینی تحلیلگران یعنی 0.4٪ بود، اما این خبر با سخنرانی سیاستگذارانی که خاطرنشان کردند شروع اقدامات برای کاهش و یا پایان دادن به برنامه تدارکات اضطراری فراگیر (PEPP)، که تاکنون مایه حیات بهبودی تدریجی اقتصادی بوده است هنوز زود است، اندکی به خطر افتاد.

همچنین ، جلوگیری از رشد بیشتر یورو خبر مهمی است که قرار است روز چهارشنبه منتشر شود، یعنی صحبت در مورد حرکت سیاسی بعدی FOMC از ایالات متحده، که یک سری از تحلیلکران معتقدند که فدرال رزرو زمینه را برای افزایش نرخ بهره فراهم می کند.، در حالی که تحلیلگران دیگری معتقد هستند که بانک مرکزی بر تصمیم خود برای حفظ نرخ بهره باقی خواهد ماند.

امروز، جفت ارز EUR/USD در سایه سخنرانی سیاست پولی فیلیپ لین از بانک مرکزی اروپا و انتشار اطلاعات خرده فروشی و قیمت تولید کننده ایالات متحده، باید نوسانات کمی را تجربه کند، اما باز هم انتظار می رود که تغییر عمده ای در انتظار بازار نباشد. سخنرانی روز چهارشنبه.

جلسه معاملات اروپا آغاز می شود و جفت ارز EUR/USD امروز صبح به سطح مقاومت که قبلاً سطح حمایتی که در 3 ژوئن ایجاد شده بود و جمعه گذشته شکسته شد، برخورد کرد و در محدوده باریکی معامله می شود.

با نزدیک شدن به اخبار مهم روز چهارشنبه، یورو باید از سطح 1.2125 دلار عبور کند و دوباره از آن به عنوان سطح پشتیبانی استفاده کند، جایی که ممکن است شاهد بازگشت به 1.2200 دلار باشیم، که رشد یورو را که از اواخر ماه مارس آغاز شده است ، مهار خواهد کرد.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.