• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 23.06.2021 10:44

پس از دو هفته پر فشار دلار آمریکا بر یورو، سرانجام تا حدودی شرایط تثبیت شد و اکنون انتظار می رود که روز سوم رد در برابر دلار باشد و از آنجا که انتظار نمی رود اتفاق مهمی در ایالات متحده رخ دهد، بازار بر اخبار اقتصادی متمرکز خواهد شد.

ابتدا سخنرانی لوئیس دو گویندوس، معاون رئیس بانک مرکزی اروپا و به دنبال آن داده های PMI از Markit Services از آلمان و کل منطقه یورو، انتظار می رود هر دوی آنها بیش از انتظارات بازار باشد. شاید ارز اروپایی پشتیبانی بیشتری دریافت کند.

اینکه در ادامه چه مقدار حمایت از آن دریافت خواهد کرد، هنوز جای سوال دارد و اگرچه فشار زیاد بر روی این ارز در حال حاضر کاهش یافته است، اما انتظار می رود در محدوده از 1.1865 تا 1.1955 دلار باشد، که عدد بالایی یک نقطه مقاومت خواهد بود تا زمانی که فدرال رزرو حرکتی را شروع کند. سیاست های پولی در حال حرکت به جلو است.

میانگین متحرک 200 روزه برای یورو مشکل ساز شد و پنجشنبه گذشته به عنوان یک سطح مقاومت قوی عمل کرد و باعث شد یورو تقریبا 100 پیپ سقوط کند، این بدان معناست که بازار هنوز آماده عبور از این سطح نیست.

میانگین متحرک 100 روزه هم مشکلی دیگر بود و ضمنا در جلسه معاملات دیروز یک چرخش شدید وجود داشت چراکه ارز به سمت این سطح حرکت کرد و ما خواهیم دید که امروز چگونه به پایان می رسد و و ممکن است بعد از اخبار امروز از منطقه یورو، یک برخورد دیگر در این سطح ایجاد شود.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.