• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 21.07.2021 10:52

در جلسه معاملات امروز، یورو در برابر همتای آمریکایی خود آسیب پذیر به نظر می رسد زیرا بازارها دچار عدم اطمینان به بهبود اقتصاد جهانی در سایه فشارهای تازه همه گیری توسط ویروس کرونا دلتا شدند.

در حالی که موارد جهانی ابلا به نوع دلتای ویروس کرونا همچنان در حال افزایش است، فعالان بازار تمایلی به ریسک اکثر ابزارهای مالی ندارند و به ارزهای امن مانند دلار آمریکا و فرانک سوئیس متمایل شدند.

تصمیم و بیانیه بانک مرکزی اروپا در مورد سیاست های پولی، قرار است فردا اعلام شود، که خبر بزرگی برای واحد پول اروپا خواهد بود و در وضعیت فعلی، انتظار می رود سیاستمداران با حمایت از اقتصاد منطقه یورو و هر گونه اقدام در کاهش نرخ ارز بانک مرکز ، به روند فعلی پایبند باشند.

بعید به نظر می رسد که یورو ماه آینده سود قابل توجهی در برابر دلار داشته باشد زیرا سرمایه گذاران در انتظار کنفرانس قدرتمندی در جکسون هول از وایومینگ در ایالات متحده هستند.

از نظر فنی، یورو 5 روز متوالی ضرر کرده و همچنان بر سطوح مهم پشتیبانی غلبه می کند و اگرچه گاوها در جلسه معاملات دیروز توانستند از سطح 1.1775 دلار دفاع کنند، اما امروز شاهد شکست این سطح مهم بودیم.

در جلسه معاملات امروز، فشار قابل توجهی به سطح حمایتی بعدی 1.1762 دلار را می بینیم و شکست آن خبر بسیار ناخوشایند برای جفت ارز یورو / دلار است.

هر خبر ناامیدکننده دیگری در مورد گسترش ویروس کرونا می تواند امروز منجر به ضرر بیشتر و کاهش به سمت سطح پشتیبانی 1.1711 دلار یعنی پایین ترین سطح 4 ماهه شود.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.