• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 20.07.2021 11:23

یورو اکنون چهار روز متوالی در برابر دلار آمریکا در حال از دست دادن موقعیت ود است زیرا در میان افزایش همه گیری ویروس کرونا و اتهامات ایالات متحده علیه چین به دلیل رسوایی هکرها، بازار به سمت یک ارز امن یعنی دلار می رود.

دیروز، دولت بایدن و سایر متحدان غربی او، چین را به هک سرورهای تبادل ایمیل مایکروسافت و همچنین تعدادی دیگر از اقدامات مجرمانه اینترنتی، متهم کردند.

این یک تشنج شدید در روابط بین چین و دیگر ابرقدرت های جهانی است که بازارهای سهام ایالات متحده را به سمت پایین سوق داده و تهدید می کند که بهبود اقتصادی شکننده ای را که هم اکنون در سراسر جهان در حال وقوع است مختل کند.

امروز، در آغاز جلسه معاملات اروپا، شاهد انتشار شاخص قیمت تولید کننده بودیم که در برابر انتظارات تحلیلگران از 1.2٪ به 1.3٪ رسید و ممکن است تا حدی یورو را از ضررهای جدی بیشتر حمایت کند.

گاوها برای جفت ارز یورو / دلار آمریکا مجدداً از سطح حمایت حساس 1.1775 دلار دفاع کردند و پس از شکست کوتاه در این سطح، یورو روز را به سمت انتهای بالاتر محدوده، به پایان رساند.

از آنجایی که اخبار عمده اقتصادی از منطقه یورو یا ایالات متحده تا پنجشنبه ، زمانی که شاهد انتشار آخرین تصمیم نرخ بهره بانک مرکزی اروپا هستیم، وجود نخواهد داشت، برای جفت ارز EUR / USD به دلیل شیوع ویروس کرونا و رسوایی هکرها بین غرب و چین، نگرانی وجود خواهد داشت.

هرگونه تشدید عمده در مورد هر یک از این موضوعات خبر بدی برای یورو است و ممکن است شاهد عقب نشینی به سطح پشتیبانی 1.1711 دلار باشیم و شکست در این سطح برای ارز اروپایی پایین ترین سطح 8 ماهه خود خواهد بود.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.