• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
پیش بینی جفت ارز EUR / USD
Published on 16.07.2021 10:57

از آنجایی که در روز سه شنبه داده های تورم در ایالات متحده بالاتر از حد انتظار منتشر شد، به نظر می رسد که جفت ارز EUR / USD در حال حاضر به پایین ترین سطح 1.1780 دلار رسیده است. پیش از سخنرانی جروم پاول در کنگره چهارشنبه: یورو از این سطح بالاتر رفت و در حال حاضر دارای ثبات است.

تعداد تولیدات صنعتی ضعیف تر از حد انتظار و داده های ناامیدکننده از نظرسنجی فیلادلفیا که روز گذشته در ایالات متحده منتشر شد، که این احتمالاً موضع نرم پاول در مورد اقتصاد ایالات متحده و اینکه بانک مرکزی قبل از کاهش برنامه تشویقی خود یا افزایش نرخ بهره باید صبور باشد را تأیید کرد.

اینها همه برای یورو خوب است، و با گمانه زنی در مورد سیاست پولی بعدی فدرال رزرو اکنون بازار با تمرکز بر انتشار اطلاعات CPI منطقه یورو، دوباره بر روی داده های اقتصادی تمرکز خواهد کرد. بعداً داده های خرده فروشی و شاخص مصرف کننده در میشیگان از ایالات متحده دنبال خواهد شد.

در حال حاضر، یورو در محدوده 1.1780 تا 1.1840 دلار معامله می شود و همانطور که در نمودار مشاهده می کنیم و از آنجایی که بازار در انتظار اخبار اقتصادی ذکر شده است، جفت ارز EUR / USD ثابت مانده است.

برای ادامه روند صعودی یورو، باید شاهد شکسته شدن بالاتر از سطح مقاومت 1.1840 دلار باشیم 1.1840 البته بعید به نظر می رسد که امروز اتفاق بیفتد و انتظار می رود این ارز در پایان هفته معاملات در محدوده فعلی خود باقی بماند.


وحید مقدم

تحلیلگر

گرچه ارزیابی پیش از سرمایه گذاری بجاست، ولیکن تجارت، ارزیابی منحصر به فرد خویش را می طلبد.
اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.