برگزاری Traders Fair and Gala Night در بانکوک.
22 فور 2018

برگزاری Traders Fair and Gala Night در بانکوک.

مشتریان گرامی

در شهر بانکوک پایتخت کشور تایلاند نمایشگاه به سبک نوین Traders Fair and Gala Night برگزار شد. بازدید کنندگان توانستند در فضای باز و غیر رسمی با محصولات شرکتهای ارائه کننده خدمات در بازارهای مالی آشنا شوند. همزمان با آن سمینار های تحلیلگران و متخصصین از تایلاند و کشورهای دیگر برگزار شدند.

غرفۀ بروکر FIBO Group مثل همیشه باعث جلب توجه فراوانی از طرف بازدید کنندگان گردید، آنها توانستند از امکان آشنایی مستقیم با خدمات، انواع حسابهای معاملاتی و سکو های معاملاتی ارائه شده توسط این کارگزاری برخوردار شوند و همچنین سوالات خود را راجع به شرایط معامله ارزها و دیگر ابزارهای معاملاتی بپرسند.

Traders Fair and Gala Night به عنوان نخستین نمایشگاه مالی بوده که توانست در خود نه فقط یک برنامۀ مالی بلکه یک نمایش خارق العاده همراه با قره کشی با جوایز شگفت انگیز ترکیب دهد. نمایشگاه های دیگر این مجموعه در کشورهای اندونزی، مالزی، فیلیپین و سنگاپور برگزار می شوند.

با احترام فیبو گروپ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.