راه اندازی مجدد شارژ و برداشت از طریق درگاه Webmoney
07 مار 2018

راه اندازی مجدد شارژ و برداشت از طریق درگاه Webmoney

مشتریان گرامی,

با کمال خوشحالی به اطلاع شما می رسانیم که سیستم شارژ حساب از طریق سیستم وب مانی مجدداً راه اندازی شده است. همچنین شما می توانید از امکان برداشت پول از طریق این سیستم بهره مند شوید.

برای شارژ حساب معاملاتی لازم است در کابینۀ شخصی خود در سایت FIBO Group صورت حسابی را تنظیم نموده و مبلغ مورد نظر را از کیف پول Webmoney خود انتقال دهید. هیچ کارمزدی بابت شارژ حساب تعلق نمیگیرد. مبلغ انتقال شده پس از پرداخت صورت حساب، به طور اتوماتیک به حساب معاملاتی واریز میشود.

برای برداشت از طریق کیف پول Webmoney لازم است در سایت FIBO Group وارد کابینۀ شخصی شوید و درخواست را  تنظیم نمایید. فقط در صورتی که هم حساب نزد FIBO Group و هم  کیف پول Webmoney به نام یک شخص باشد، پول قابل برداشت خواهد بود. مدت اجرای درخواست برداشت وجه یک روز کاری پس از تغییر وضعیت درخواست به حالت "در دست اجرا" می باشد. میزان حق العمل سیستم 0.8 درصد است. حداقل مبلغ انتقال: 5 WMZ، 5 WME است.

با احترام فیبو گروپ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.