انزدهمین همایش بین المللی Shanghai Money Fair
11 دسا 2017

انزدهمین همایش بین المللی Shanghai Money Fair

شرکت FIBO Group در پانزدهمین همایش بین المللی Shanghai Money Fair، که در اوایل ماه دسامبر به انجام رسیده است، حضور یافت. در طی اجرای این همایش سالانه، با اجتماع بزرگ ترین اعضای بازار های مالی و بانکی رو به رو گردیده ایم، که همواره سعی در کسب اطلاعات، در رابطه با تصمیمات نوآورانه در حوزه ی تجارت آنلاین و ابزار های مالی نوین را، دارا می بودند.

نمایندگان شرکت FIBO Group، در طی این همایش، به عرضه ی اطلاعات مربوط، به خدمات مالی کمپانی و فناوری های بازرگانی جدیدی، که تجارت خودکار را برای سرمایه گذاران و بازرگانان فراهم می سازند، پرداختند.

با توجه به بازدید های مکرر و افزون غرفه ی ما، که با حضور اکثریت میهمانان انجام گرفت، ابراز خوشحالی می نماییم و بر این باوریم، که میهمانان محترم به جمع مشتریان شرکت نیز، خواهند پیوست. حتی در صورتی که نتوانسته اید در همایش Shanghai Money Fair شرکت نمایید، از طریق تماس با ما و یا بازدید از دفتر مرکزی شرکت FIBO Group ، اطلاعات لازم به منظور بازگشایی حساب تجاری و یا استفاده از دیگر خدمات کمپانی را، کسب نمایید.

با احترام فیبو گروپ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.