• Facebook
  • YouTube
  • Telegram
  • کابینۀ شخصی
FIBO Group در نمایشگاه Traders Fair and Gala Night در تایلاند شرکت خواهد کرد.
23 ژان 2018

FIBO Group در نمایشگاه Traders Fair and Gala Night در تایلاند شرکت خواهد کرد.

معامله گران گرامی

شرکت FIBO Group با کمال خوشحالی شما را برای بازدید در نمایشگاه مالی " Traders Fair and Gala Night" دعوت می کند که در تاریخ 3 فوریه در Shangri-La hotel Bangkok برگزار می شود. نمایشگاه شامل نه فقط برنامه های مالی، بلکه نمایش سحر آمیز و قرعه کشی با جایزه های شگفت انگیز و برنامه موسیقی زنده خواهد بود. همچنین حاضرین نمایشگاه از امکان بازدید سمینار های برترین کارشناسان در زمینه بازارهای مالی از کشور تایلاند و دیگر کشورها بهره مند خواهند شد.

ما مشتاق حضور شما در غرفۀ FIBO Group هستیم. آنجا شما می توانید اطلاعات در مورد خدمات شرکت و دیگر راهنمایی ها را به دست بیاورید و نیز حساب معاملاتی را افتتاح نمایید.

نشانی ما: غرفه S1 در نزدیکی Open Workshop Area.

نمایشگاه Traders Fair and Gala Night مجموعه ای از سری نمایشگاه های را آغاز می کند، که در کشورهای تایلاند، اندونزی، مالزی، فیلیپین و سنگاپور برگزار می شوند.

نشانی نمایشگاه: Traders Fair and Gala Night, Shangri-La hotel Bangkok, 89 Soi Wat Suan Plu, New Road, Bangrak, Bangkok 10500, Thailand

 

با احترام فیبو گروپ

اطلاعیه مهم
با کلیک بروی دکمۀ "ادامه" شما به سایت FIBO Group Holdings Limited (ثبت شده در قبرس تحت رگولاتوری CySEC) منتقل خواهید شد. برای مطالعه مفاد موافقت نامۀ مشتری به لینک مربوطه مراجعه نمایید. در صورت عدم تمایل به انتقل شدن از این صفحه بروی دکمۀ "لغو" کلیک نمایید.